Benieuwd naar de meest verkochte Nederlandse bieren uit mijn assortiment?
| Prijs: | €3,85 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, blond, cadeau_tip, lactosevrij |
| Stijl: | Belgian Blonde |
| Bitterheid: | 24 |
| Serveren op: | 6 - 8 °C |
| Alcohol: | 6,9% |
| Kleur: |
| Prijs: | €4,60 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, ipa, lactosevrij, neipa |
| Stijl: | IPA - New England / Hazy |
| Bitterheid: | 15 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 6,3% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,45 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, lactosevrij, tripel |
| Stijl: | Belgian Tripel |
| Bitterheid: | 20 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8,5% |
| Kleur: |