Met deze selecties aan bieren zit je altijd goed. Ik heb het selectiewerk al voor je gedaan jij hoeft alleen nog maar te kiezen.
| Prijs: | €5,95 |
| Inhoud: | 25CL |
| Soort | blikbier, stout, stout_imperial_double |
| Stijl: | Stout - Imperial / Double |
| Bitterheid: | 20 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 12% |
| Kleur: |
| Prijs: | €8,50 |
| Inhoud: | 44CL |
| Soort | blikbier, smoothie, stout, stout_imperial_double, stout_pastry |
| Stijl: | Stout - Imperial / Double Pastry |
| Bitterheid: | |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 10% |
| Kleur: |
| Prijs: | €4,40 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, ipa, neipa |
| Stijl: | IPA - New England / Hazy |
| Bitterheid: | 13 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 6,5% |
| Kleur: |