Smaken van kruidnagel en banaan. Ontdek de 10 beste verkochte weizen bieren.
| Prijs: | €1,95 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lentebier, weizen, wit |
| Stijl: | Wheat Beer - Witbier / Blanche |
| Bitterheid: | 7 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 5,0% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,29 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, lactosevrij, weizen, wit |
| Stijl: | Wheat Beer - Other |
| Bitterheid: | 12 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 5,3% |
| Kleur: |
| Prijs: | €1,99 |
| Inhoud: | 50CL |
| Soort | lactosevrij, weizen |
| Stijl: | Hefeweizen |
| Bitterheid: | 0 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 5,3% |
| Kleur: |