Deze bieren helpen je de winter wel door!
| Prijs: | €3,25 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | barley_wine, bruin, donker, infused, lactosevrij, quadrupel, winterbier |
| Stijl: | Belgian Strong Dark Ale |
| Bitterheid: | 15 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 11,7% |
| Kleur: |
| Prijs: | €9,99 |
| Inhoud: | 29,5CL |
| Soort | barrel_aged, exclusief, stout, stout_imperial_double, stout_pastry, winterbier |
| Stijl: | Stout - Imperial / Double |
| Bitterheid: | |
| Serveren op: | 12-14 °C |
| Alcohol: | 14,8% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,54 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | tripel, winterbier, zwaar_blond |
| Stijl: | Belgian Tripel |
| Bitterheid: | 26 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8% |
| Kleur: |