Duvel, zwaar blond bier vol karakter
Grapje zeker? Ga je nou echt de omschrijving van Duvel lezen? Oké, vooruit dan. Het bekendste zwaar blond is toch wel...
Bieren om van te genieten. Bekijk de 10 favorieten van mijn biervrienden.
| Prijs: | €1,99 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lactosevrij, zwaar_blond |
| Stijl: | Belgian Strong Golden Ale |
| Bitterheid: | 0 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8.5% |
| Kleur: |
| Prijs: | €3,20 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | buitenbeentje, blond, exclusief, infused, lactosevrij, tripel, zwaar_blond |
| Stijl: | Belgian Strong Golden Ale |
| Bitterheid: | 17 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 10,7% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,99 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lactosevrij, tripel, zwaar_blond |
| Stijl: | Belgian Strong Golden Ale |
| Bitterheid: | 0 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 10% |
| Kleur: |