De beste verkochte abdijbieren
| Prijs: | €2,75 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | bruin, dubbel, lactosevrij, winterbier |
| Stijl: | Belgian Dubbel |
| Bitterheid: | 32 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 7,3% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,45 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lactosevrij, zwaar_blond |
| Stijl: | Belgian Strong Golden Ale |
| Bitterheid: | 0 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 9.0% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,75 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lactosevrij, quadrupel |
| Stijl: | Belgian Quad |
| Bitterheid: | 22 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 10.0% |
| Kleur: |