De heetste bieren uit Spanje
| Prijs: | €6,25 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | exclusief, stout, stout_imperial_double |
| Stijl: | Stout - Imperial / Double |
| Bitterheid: | 24 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 14% |
| Kleur: |
| Prijs: | €6,75 |
| Inhoud: | 44CL |
| Soort | blikbier, ipa, neipa |
| Stijl: | IPA - New England / Hazy |
| Bitterheid: | 30 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 6,6% |
| Kleur: |
| Prijs: | €6,75 |
| Inhoud: | 44CL |
| Soort | blikbier, ipa, neipa |
| Stijl: | IPA - New England / Hazy |
| Bitterheid: | 45 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 6,6% |
| Kleur: |