Bekijk de 10 meest verkochte Pale Ale bieren
| Prijs: | €1,99 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | alcoholvrij, blond, lactosevrij, Pale_Ale |
| Stijl: | Non-Alcoholic Beer - Pale Ale |
| Bitterheid: | |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 0,0% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,55 |
| Inhoud: | 30CL |
| Soort | blond, lentebier, Pale_Ale, seizoensbier, session |
| Stijl: | Pale Ale - Other |
| Bitterheid: | 25 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 3,9% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,10 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | ipa, Pale_Ale, alcoholvrij |
| Stijl: | Non-Alcoholic - IPA |
| Bitterheid: | 30 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 0,5% |
| Kleur: |