Een complexe smaakbeleving die het ontdekken waard is.
| Prijs: | €5,49 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | bruin, cadeau_tip, donker, lactosevrij, quadrupel |
| Stijl: | Belgian Quadrupel |
| Bitterheid: | |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 10,2% |
| Kleur: |
| Prijs: | €3,25 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | barley_wine, bruin, donker, infused, lactosevrij, quadrupel, winterbier |
| Stijl: | Belgian Strong Dark Ale |
| Bitterheid: | 15 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 11,7% |
| Kleur: |
| Prijs: | €3,60 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lactosevrij, quadrupel |
| Stijl: | Belgian Quad |
| Bitterheid: | 27 |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 11.3% |
| Kleur: |