Dit zijn de persoonlijke favorieten van mijn biervrienden...
| Prijs: | €3,85 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blond, lactosevrij, saison |
| Stijl: | Saison / Farmhouse Ale |
| Bitterheid: | 38 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8.5% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,30 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blond, saison |
| Stijl: | Farmhouse Ale - Bière de Garde |
| Bitterheid: | 28 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 7,2% |
| Kleur: |
| Prijs: | €3,25 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, lactosevrij, saison, seizoensbier, zwaar_blond |
| Stijl: | Farmhouse Ale - Saison |
| Bitterheid: | 12 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8,5% |
| Kleur: |