Tripel karmeliet, klassieker onder de tripels
Tripel Karmeliet is een klassieker onder de tripels en dat is ook niet voor niks. Tripel Karmeliet is lichtzoet,...
De meest verkochte bieren uit België
| Prijs: | €2,19 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | lactosevrij, tripel |
| Stijl: | Belgian Tripel |
| Bitterheid: | 16 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8.4% |
| Kleur: |
| Prijs: | €5,49 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | bruin, cadeau_tip, donker, lactosevrij, quadrupel |
| Stijl: | Belgian Quadrupel |
| Bitterheid: | |
| Serveren op: | 10-12 °C |
| Alcohol: | 10,2% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,19 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | fruit, lactosevrij |
| Stijl: | Fruit Beer |
| Bitterheid: | 8 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8.0% |
| Kleur: |