In alles een echte Guinness
Dezelfde Authentieke Guinness, Zonder Alcohol
Dit bier wordt op exact dezelfde manier gebrouwen als de reguliere...
Als blikken konden doden zouden ze er geen bier in stoppen!
| Prijs: | €2,79 |
| Inhoud: | 44CL |
| Soort | alcoholvrij, blikbier, lactosevrij, stout, stout_dry |
| Stijl: | Non-Alcoholic Beer - Porter / Stout |
| Bitterheid: | 28 |
| Serveren op: | 4-6 °C |
| Alcohol: | 0,0% |
| Kleur: |
| Prijs: | €3,85 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, blond, cadeau_tip, lactosevrij |
| Stijl: | Belgian Blonde |
| Bitterheid: | 24 |
| Serveren op: | 6 - 8 °C |
| Alcohol: | 6,9% |
| Kleur: |
| Prijs: | €2,45 |
| Inhoud: | 33CL |
| Soort | blikbier, lactosevrij, tripel |
| Stijl: | Belgian Tripel |
| Bitterheid: | 20 |
| Serveren op: | 6-8 °C |
| Alcohol: | 8,5% |
| Kleur: |